Коронавірус наступає: лікар розповів, як поліпшити ситуацію в Україні

Інфекціоніст назвав дві причини зростання захворюваності та розповів, як її знизити

Коронавірус наступає: лікар розповів, як поліпшити ситуацію в Україні

В Україні продовжує збільшуватися кількість людей, які захворіли на коронавірус. Чому це відбувається, розповів інфекціоніст Вадим Арістов в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Є дві причини цього: перша - біологія вірусу, друга — відсутність державної інфраструктури. Тому що за шість місяців нічого не змінилося.

Щодо біології вірусу, йдеться про те, що чим більше спілкування між людьми, менше бар'єрів для соціальної взаємодії, тим більше людей інфікує хвора людина. Недотримання обмежень вносить свій внесок. Є ще ринки, де впродовж дня бувають тисячі людей, є виробництва, гуртожитки, де живуть люди. Всі ці місця ніяк не змінилися, і в розумінні людей завдяки "допомозі опозиції" відклалося, що вірус не такий серйозний, є вигадкою і так далі, тобто все це фейки та мракобісся, що знижують ефективність (карантину - ред.)", - сказав він.

Популярні відео

Аристов розповів, як можна змінити цю ситуацію.

"Тиснути авторитетом спікера. Якщо Ляшко або міністр не сприймаються людьми, потрібно їх посилювати, потрібно давати візуалізацію. Люди не розуміють, що якщо людина навіть не померла, у неї в легенях залишаються шрами. Потрібна візуалізація наслідків", - сказав він.

Раніше експрем'єр-міністр України звернувся до влади з пропозицією скликати Раду національної безпеки і оборони й терміново ввести надзвичайний план для зупинки зростання захворюваності на коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги