Згвалтування в Кагарлику: у Авакова розповіли про прохання потерпілої

Двоє поліцейських під вартою чекають на суд

Згвалтування в Кагарлику: у Авакова розповіли про прохання потерпілої

Заступник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Антон Геращенко в ефірі каналу "Україна 24" розповів про розслідування інциденту в Кагарлику, де двох поліцейських підозрюють у згвалтуванні місцевої жительки.

"По Кагарлику ситуація наступна. Двоє поліцейських у СІЗО під вартою, чекають на суд. Потерпілій громадянці забезпечується охорона. Були розбіжності, тому що вона не хотіла, щоб поліцейські перебували на території її домоволодіння, її приватного будинку. Вона попросила, щоб вони перебували за огорожею в машині", - повідомив Геращенко.

Популярні відео

Заступник міністра запевнив, що потерпілій буде забезпечена охорона, "хоча на сьогоднішній день об'єктивних загроз, які можна вважати достовірними, ми не бачимо".

Читайте також: Від Врадіївки до Кагарлика: що сталося з копами-фігурантами гучних злочинів

Нагадаємо, в місті Кагарлик 24 травня жінка звернулася до місцевої лікарні. Вона розповіла, що її побили і зґвалтували двоє співробітників поліції, які викликали її на допит в якості свідка у справі про крадіжку майна. Після інциденту підозрювані поліцейські були затримані, відділення поліції розформували.

Радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що у Кагарлику щодо 60 поліцейських вжиті заходи з різним ступенем відповідальності, звільнено 20 осіб.

Джерело Україна 24 Теги