Нікому нікого не можна бити - Геращенко про напад на прихильника Шарія

Потерпілий незадовго до нападу скаржився на погрози в інтернеті

Нікому нікого не можна бити - Геращенко про напад на прихильника Шарія

У Харкові поліція розшукує нападників на активіста Партії Шарія, правоохоронці вивчають записи вуличних відеокамер.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

"Реакція (на напад на прихильника Шарія в Харкові - ред.) буде виключно законною. Це означає, що особи, які побили, будуть знайдені і притягнуті до суду. Нікому нікого не можна бити, тим більше з різних політичних амбіцій. Для того і придумані вибори, що якщо ви хочете з'ясувати, кому більше довіряють люди, будь ласка, йдіть на вибори - і там виборці визначаться", - сказав він.

За словами Геращенка, "Національний корпус" і рух блогера Шарія "перебувають на різних суспільно-політичних полюсах, тому між ними відбуваються різного роду сутички".

"На даний момент поліція шукає тих осіб, які причетні до даного злочину. Поки вони не затримані. Але оскільки це було в центрі Харкова - є записи відеокамер, проводиться оперативна робота. Думаю, шанс знайти є", - додав він.

Популярні відео

Заступник міністра підтвердив інформацію, що потерпілий незадовго до нападу звернувся в поліцію і повідомив, що йому погрожували в інтернеті.

"Але забезпечити його захист за годину-півтори було неможливо. У нас є дуже багато погроз, які люди пишуть один одному в інтернеті. І далеко не всі вони збуваються. А приставити поліцейського до кожного, кому загрожують, ми поки не в змозі", - сказав Геращенко.

Заступник глави МВС також розповів, яка відповідальність може загрожувати винуватцям:

"Якщо у потерпілого тяжкі тілесні ушкодження, то тим, хто побив, загрожує до 10 років позбавлення волі. Якщо середньої тяжкості - то це 4-5 років позбавлення волі, якщо легкі - то може бути умовний термін".

Нагадаємо, що в Харкові в ніч на 25 червня був побитий прихильник блогера Анатолія Шарія. Шарій заявив, що потерпілий незадовго до нападу отримував погрози від представників "Національного корпусу".

Джерело Україна 24 Теги