Несподівана проблема на ЗНО через спеку: абітурієнтам дали пораду

Кондиціонери краще не вмикати, щоб не циркулювала інфекція

Несподівана проблема на ЗНО через спеку: абітурієнтам дали пораду

Заступниця директора Центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла про загрози здоров'ю абітурієнтів під час складання ЗНО у спекотну погоду та як убезпечитись від цього.

«На жаль, усі ми перебуваємо у такій ситуації, особливо це стосується південних областей, де в принципі температура вища. Тут я можу єдине порадити батькам – шукати маску, яка найбільше відповідає інтересам та дихальним особливостям дитини. Тобто, наприклад, носити бавовняні легкі маски», - зазначила чиновниця.

Популярні відео

Вона нагадала, що вимога носити маски під час складання ЗНО – це вимога Міністерства охорони здоров’я.  

«Кондиціонери вмикати не треба, бо вони сприяють розповсюдженню інфекції, відбувається циркуляція повітря. Взагалі в більшості закладів освіти кондиціонерів немає, але і там, де вони є, ми рекомендували їх не вмикати, щоб не циркулювала інфекція, що підвищує ризик захворювання», - наголосила Вакуленко.

Читайте також: Ректор відомого вишу закликав скасувати ЗНО: названо три причини

25 червня розпочинається основна сесія ЗНО. Про її проведення в умовах карантину розповіла в ефірі "Україна 24" співголова громадської організації "Батьки SOS" Олена Бондаренко.

Джерело Україна 24 Теги