Росія вирішує два завдання – експерт про роздачу паспортів РФ на Донбасі

Росія розглядає жителів окупованих територій як важіль впливу

Росія вирішує два завдання – експерт про роздачу паспортів РФ на Донбасі

Росія, роздаючи свої паспорти мешканцям окупованих територій Донбасу, намагається закріпити присутність в Україні, а також вирішити свої внутрішні демографічні проблеми.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" громадський активіст і військовий експерт Дмитро Снєгирьов.

За його словами, Російська Федерація розглядає Україну в орбіті свого військово-політичного впливу, а одним із важелів впливу є мешканці окупованих територій - власники паспортів РФ.

"Не випадкова заява представника Держдуми Водолацького про те, що планується додаткова роздача російських паспортів до кінця року у кількості один мільйон. Таким чином Російська Федерація закріпить свою присутність", - підкреслив Снєгирьов.

Популярні відео

Читайте також Україна і Росія розуміють "Мінськ" по-різному: Казанський про своє завдання в ТКГ

Експерт також зауважив, що Росія за рахунок мешканців Донбасу намагається вирішити проблему нестачі свого працездатного населення.

"Я хотів би нагадати, що за роки війни до Російської Федерації виїхали 1,5 млн українців. Це не громадяни Середньої Азії, а кваліфікована робоча сила. У мене побоювання, що збройна агресія була спричинена саме цим фактором - створити умови для виїзду працездатного кваліфікованого населення зі східних територій України на територію РФ", - заявив він.

Нагадаємо, раніше представник політичної підгрупи української делегації в Тристоронній контактній групі Денис Казанський в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що більшість жителів Донбасу виберуть Україну.

Джерело Україна 24 Теги