Епідемія у Львові: ОДА поскаржиться санлікарю Ляшку на владу міста

Голова Львівської ОДА вважає, що пом'якшувати карантинні заходи поки рано

Епідемія у Львові: ОДА поскаржиться санлікарю Ляшку на владу міста

Голова Львівської ОДА Максим Козицький в ефірі каналу "Україна 24" розповів про перебіг епідемії коронавірусної хвороби в області та Львові.

"Львівщина, на жаль, перебуває на піку захворюваності. Якщо брати по заповненості ліжок - заповнення 38% з 50% дозволених, якщо брати показник виявлення то - це 20 при дозволених менш 11. Але є позитивна динаміка - сьогодні мінус 12% до попереднього дня", - сказав Козицький.

Популярні відео

Читайте також: У Чернівцях зростає захворюваність на коронавірус: мер повідомив деталі

На його думку, послаблювати карантинний режим поки не можна, тоді як у Львові міська влада послабила обмеження.

"Ми провели обласну комісію в п'ятницю і не змінювали карантинні заходи щодо ресторанів і фітнес-клубів. Ми вважаємо, що зараз перебуваємо на дуже високому рівні захворюваності, і послаблення заходів не є доречним. На жаль, міська комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій послабила. Ми звертатимемося до головного санітарного лікаря (Віктора Ляшка - Ред.) про неприпустимість таких дій, ми моніторимо всі рішення комісій в територіальних одиницях області. На жаль, ситуація у Львові така, ми обов'язково відреагуємо", - сказав глава ОДА.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" лікар-епідеміолог Людмила Мухарська розповіла, чи впливають карантинні заходи на ситуацію з захворюваністю.

Джерело Україна 24 Теги