ЗНО в Києві стартувало, але допустили не всіх - подробиці

Директорка Київського центру оцінювання освіти запевняє, що всі учасники забезпечені засобами захисту

ЗНО в Києві стартувало, але допустили не всіх - подробиці

Директорка Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлана Сакаєва розповіла про те, як стартувало ЗНО в Києві та області.

"Можна констатувати факт, що всі пункти тестування в Києві відкрилися, людей в пунктах вистачає. Всі забезпечені засобами захисту. Я була сьогодні в трьох пунктах, у всіх аудиторіях є антисептики, обладнані санітарні кімнати", - сказала директор.

Популярні відео

Читайте також: ЗНО не можна замінити середнім балом атестата — експертка пояснила причину

За словами Сакаєвої, кожному учаснику ЗНО міряли температуру.

"Якщо були підозри - пропонували відпочити, і через деякий час з'ясовувалося, що температура була підвищена через високу температуру на вулиці. Проте були випадки недопуску, поки відомо про п'ять випадків, - сказала Сакаєва.

Кожному учаснику в пунктах тестування видається дві запасні маски. Працює медична допомога, дотримуємося всіх вимог постанови головного санітарного лікаря. Якщо виникне потреба, кожен учасник отримає першу допомогу".

За словами директора центру, випускники мають право брати участь в додатковій сесії ЗНО, якщо перебувають на самоізоляції, хворіють. Додаткова сесія розпочнеться 23 липня.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев розповів, що Кабінет міністрів розробив схему повернення абітурієнтам грошей за пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яке було скасовано через карантин.

Джерело Україна 24 Теги