Вибух на Позняках: у Кличка озвучили суму компенсації постраждалим

Київ ухвалив рішення про компенсацію, незалежно від того, скільки триватиме розслідування

Вибух на Позняках: у Кличка озвучили суму компенсації постраждалим

Заступник голови КМДА Дмитро Пантелеєв в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про перевірки у зв’язку з вибухом будинку на Позняках у Києві та про компенсацію постраждалим.  

«Вчора закінчилася пошукова операція. Зараз будинок взято під цілодобову охорону. Ведеться активний інструментальний контроль за станом конструкції 6-ї секції. Завершили вчора обстеження сусідніх будинків, і зараз очікуємо висновки від комісії, до якої залучений Інститут будівельного виробництва, щодо 6-ї секції, яка постраждала безпосередньо, та сусідніх споруд. Очікуємо, що ввечері будуть документи», - зазначив чиновник.

Він також наголосив, що постраждалим від вибуху будуть надані грошові компенсації.

«Грошова компенсація постраждалим буде на рівні 50-100 тис. гривень. Щодо глобальної компенсації, то мером міста Кличком ухвалено рішення, що люди будуть забезпечені житлом, як мінімум рівноцінним тому, яке вони втратили. Стосовно винних, з ними теж потім буде проводитись робота в правовому полі щодо компенсації. Але тут головне, що люди не будуть очікувати цього. Місто ухвалило рішення про компенсацію, незалежно від того, скільки триватиме розслідування і які будуть його висновки. Місто дбатиме про людей у будь-якому випадку», - повідомив Пантелеєв.

Читайте також: Комусь житло, комусь компенсацію – адвокат про права постраждалих від вибуху на Позняках

Популярні відео

Нагадаємо, в багатоквартирному будинку на Позняках в Києві вранці 21 червня пролунав потужний вибух, були зруйновані квартири на декількох поверхах. Загинули п'ять осіб.

Поліція порушила справу через недотримання правил протипожежної безпеки, основна версія - вибух газу.

Джерело Україна 24 Теги