Негода на Буковині: туристам загрожує серйозна небезпека

Тим, хто зараз перебуває в горах, треба одразу повідомляти про своє перебування рятувальникам

Негода на Буковині: туристам загрожує серйозна небезпека

Речник управління ДСНС в Чернівецькій області Сергій Бабчук в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про наслідки негоди в області та небезпеку для туристів.

«Наразі у нас від негоди постраждали декілька районів області та Чернівці. В посиленому режимі працюють рятувальники. Залишаються підтопленими 15 населених пунктів у п’яти районах області. Упродовж 22-23 червня з підтоплених будинків врятували 60 осіб. Загалом відселено 101 особу. Найбільше постраждали райони: Вижницький, Кіцманський і Новоселицький», - заявив Бабчук.

Популярні відео

Він закликав туристів бути обережними і не пересуватися гірськими районами.

«Туристам на даний час краще обмежити будь-яке пересування гірською місцевістю, тому що гірські річки піднялися, стрімкі течії – це дуже небезпечно. А тим, хто зараз перебуває в горах, треба відразу повідомляти про своє перебування рятувальникам, і за необхідності їм нададуть допомогу. У нас в області основні річки гірські – Черет, Прут, Черемош. Крім того, небезпечними стають і невеликі потічки. Через сильні зливи вода в них піднімається, переливається», - наголосив речник ДСНС.

Читайте також: Ситуація з повінню на заході України погіршується — поліція

На заході Україні, зокрема в Чернівецькій та Івано-Франківській областях, внаслідок негоди підтоплено понад 50 населених пунктів. До боротьби з повінню і евакуації людей залучено сотні поліцейських та рятувальників, а також гелікоптери Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Раніше голова Чернівецької ОДА Сергій Осадчук розповів про підтоплення в області.

Джерело Україна 24 Теги