Скасування пробного ЗНО: в Кабміні придумали, як повернути гроші учасникам

Повернути кошти можна буде до 1 грудня 2020 року

Скасування пробного ЗНО: в Кабміні придумали, як повернути гроші учасникам

Кабінет міністрів розробив схему повернення абітурієнтам грошей за пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), яке було скасоване через карантин.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповів заступник міністра фінансів України Роман Єрмоличев.

"Було прийнято рішення про повернення коштів (сплачених за пробне ЗНО – ред.) через ПриватБанк, який має розгалужену мережу відділень. Хочу зазначити, що зареєструвалися близько 219 тис. учасників ЗНО, мало бути 362 тис. тестувань. Саме тому була значна робота, яка потребувала повернення коштів", - зазначив урядовець.

Читайте також: Є три аспекти – експерт роз'яснив закон про добровільне ЗНО

За його словами, Міносвіти сформує інформаційну базу таких учасників, яка буде передана ПриватБанку.

"Ця база міститиме індивідуальні номери учасників пробного ЗНО, ПІБ і контактні номери телефонів. Яким чином відбуватиметься повернення коштів? Якщо є рахунок у ПриватБанку, то повернення коштів буде автоматичним на рахунки, які відкриті у цьому банку. В кого немає рахунку в ПриватБанку, цей рахунок буде відкрито, також прийде повідомлення, що ці гроші нараховані. Треба буде прийти у найближче відділення ПриватБанку, пред’явити свої паспортні дані, можливо, ідентифікатор особи як учасника ЗНО – і такі кошти автоматично будуть повернуті", - пояснив Єрмоличев.

Заступник глави Мінфіну додав, що повернути гроші можна до 1 грудня 2020 року. Якщо до того часу людина не звернеться щодо повернення коштів, то вони підуть до державного бюджету.

Популярні відео

Нагадаємо, в Україні 25 червня розпочинається основна сесія ЗНО. Про її проведення в умовах карантину розповіла в ефірі "Україна 24" співголова громадської організації "Батьки SOS" Олена Бондаренко.

Джерело Україна 24 Теги