Про ЖКГ в Україні згадують у трьох випадках — "слуга народу"

Народна депутатка назвала причини, при яких приділяється увага стану комунального господарства

Про ЖКГ  в Україні згадують у трьох випадках — "слуга народу"

В Україні звертають увагу на безпеку мереж ЖКГ лише в крайніх випадках, заявила народна депутатка від "Слуги народу" Олена Шуляк в ефірі каналу "Україна 24". Так вона прокоментувала нещодавній вибух у будинку на Позняках в Києві.

"Про житлово-комунальні послуги, і взагалі про те, як працює житлово-комунальне господарство, у нас в країні згадують в трьох випадках. Перший — коли починається осінь, ми всі отримуємо величезні платіжки за опалення і відразу починаємо лаяти владу.

Другий — коли починаються передвиборні перегони, особливо це стосується місцевих виборів. І ми чуємо від кандидатів, що коли вони стануть головою міста, то перше, що зроблять, — поліпшать якість послуг ЖКГ. Потім голову міста обирають, а про ці обіцянки забувається.

І третій, сумний привід — це коли ми бачимо такі аварії, як недавно на Позняках", — сказала вона

Депутатка зазначила, що тільки після нещасних випадків люди починають дивитися на статистику подібних подій.

"Статистика досить сумна. За останні три роки - можна подивитися її за період з 2016 по 2019 рік - сталося 185 аварій", - зазначила Шуляк.

Раніше ДСНС зробила заяву про рятувальні роботи на місці вибуху на Позняках.

Нагадаємо, в багатоквартирному будинку на Позняках в Києві вранці 21 червня пролунав потужний вибух, були зруйновані квартири на декількох поверхах. Загинули п'ять осіб.

Поліція порушила справу через недотримання правил протипожежної безпеки, основна версія - вибух газу.

Джерело Україна 24 Теги