Потоп на Івано-Франківщині — в поліції розповіли, куди не можна їхати

У поліції розповіли, що відбувається в затоплених регіонах Івано-Франківщини

Потоп на Івано-Франківщині — в поліції розповіли, куди не можна їхати

На Заході України стрімко погіршується ситуація з повінню. Що відбувається в Івано-Франківській області, розповів Остап Білейчук, заступник голови обласної Нацполіції, в ефірі "Україна 24".

"Наразі через павені в Івано-Франківській області в 13 районах підтоплено близько 450 домогосподарств. Це такі райони, як Коломийський, Верховинський, Калуський, Рожнятинський, Косівський, Долинський та інші. 73 населених пункти частково підтоплені. Три села нині без світла. Близько 15 км доріг, а також 15 автомобільних і 9 пішохідних мостів підтоплені.

Повністю зупинено рух у зв'язку зі зсувами на дорозі державного значення М-09 — дорога з Івано-Франківська на Закарпатську область, через те, що потік прорвав річище, і зараз будь-який проїзд неможливий. Поліція повністю перекрила рух", — сказав він.

Популярні відео

Поки Гідрометцентр не дає прогнозу на поліпшення погоди, сказав Білейчук. Дощі не припиняються, і річка Прут знову набирає обертів та піднімається, як і річка Черемош. Також представник поліції розповів, що відбувається з туристами, які застрягли в Карпатах.

"З усіма туристами проведена робота щодо недопущення походів в гірську місцевість і пересування на своїх транспортних засобах. Вони зараз всі перебувають у безпечних місцях, і не пускаємо їх у високогірні зони відпочинку. Куди зараз не можна їхати — це весь Верховинський, Надвірнянський район, місто Яремче, курорт Буковель — там повністю обмежено рух, і рівень води не дає доступу до місць відпочинку", — розповів він.

Раніше голова Чернівецької ОДА Сергій Осадчук розповів про підтоплення в області.

Джерело Україна 24 Теги