Ситуація з повінню на заході України погіршується — поліція

У Нацполіції розповіли про затоплені райони та евакуацію на Івано-Франківщині

Ситуація з повінню на заході України погіршується — поліція

На Прикарпатті посилилися паводки. Подробиці розповів в ефірі "Україна 24" Остап Білейчук, заступник голови Нацполіції Івано-Франківської області.

"У нас ситуація погіршується в області, підіймаються Черемош і Прут. Вживаємо всі заходи для обмеження руху, також обмежено рух на заблокованих дорогах, щоб не допустити летальних випадків. Введено надзвичайні заходи безпеки на території Івано-Франківської області, працює оперативний штаб і ситуативний центр. Ситуацію тримаємо на контролі. На цей момент весь особовий склад переведений на посилений варіант несення служби", — розповів він.

Популярні відео

Читайте також: Перепади погоди відбуватимуться частіше — українців "потішили" прогнозом

Білейчук також назвав райони, які постраждали від повені найбільше.

"Критична ситуація у Верховинському районі, де обмежуються заходи щодо підйому в гори, заняття рафтингом. Крім того, постраждали Рожнятівський, Надвірнянський, Долинський, Коломийський райони. Це райони, де розлилися маленькі річки, вода заливає господарства і руйнує мости. Зараз почалося відселення у двох селах Калуського району, також було відселення декількох господарств в Коломийському районі. Вчора був у Верховинському районі летальний випадок — у Черемош впав позашляховик, загинули дві людини, тіло однієї з них дотепер не знайшли", — повідомив він.

Нагадаємо, найбільші повені на заході України сталися в 1998, 2008 і 2017 роках.

Джерело Україна 24 Теги