Виші можуть перейти до нової форми навчання - експерт розповів про причини

Експерт з питань освіти розповів, як складеться далі процес навчання випускників після ЗНО

Виші можуть перейти до нової форми навчання - експерт розповів про причини

Державна епідеміологічна комісія дозволила проведення ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання) з 25 червня. Чи означає це, що всі бажаючі зможуть пройти тестування і вступити до вишів, розповів в ефірі "Україна 24" Володимир Божинський, керівник експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення директорату шкільної освіти Міністерства освіти та науки.

"Я не бачу ніяких варіантів, що цього може не статися. Потрібно гнучко реагувати на епідеміологічну ситуацію, адаптивно підходити до будь-яких можливих ситуацій. Спрогнозувати однозначно, що не буде зсувів у графіку освітнього процесу, було б занадто поспішно та оптимістично. Ми намагаємося реагувати на будь-які зміни, які відбуваються щодня", — сказав він.

Популярні відео

За словами Божинського, є ймовірність того, що студенти вишів восени будуть хоча б частково навчатися онлайн.

"Вищі навчальні заклади в порівнянні з закладами середньої освіти мають більш потужне матеріально-технічне забезпечення, а їх студенти — дорослі люди, які відповідально ставляться до навчання. Тому я думаю, що деякі елементи дистанційного навчання будуть використовуватися, щоб уберегти здоров'я студентів", — сказав він.

Раніше в.о. міністра освіти Любомира Мандзій заявила, що ЗНО — найчесніший спосіб вступу до вишів.

Джерело Україна 24 Теги