Вибух у Києві: нардеп пояснив, як уникнути повторення трагедії

Олексій Кучеренко закликав відмовлятися від газу в житлових будинках

Вибух у Києві: нардеп пояснив, як уникнути повторення трагедії

В Україні у нових багатоповерхових будинках потрібно відмовлятися від газу на користь електрики, а старі будинки необхідно обладнати датчиками для моніторингу можливих витоків газу.

Про це заявив в ефірі каналу "Україна 24" нардеп від партії "Батьківщина" Олексій Кучеренко, коментуючи потужний вибух у житловому будинку в Києві на Позняках.

"Газ - це завжди небезпека. Як на мене, в нових багатоповерхівках треба взагалі забороняти газ, переходити на електрику. Газ потрібен для центрального опалення в котельнях - так робить Європа, а в будинках його не повинно бути. Але треба вкладати гроші в електричні мережі, треба, щоб ціна на електроенергію була адекватною", - заявив Кучеренко.

Популярні відео

Нардеп зазначив, що в кожному місті, починаючи з Києва, треба за рахунок міста встановлювати газові детектори, "які примусово відключають апаратуру подачі газу, якщо там є концентрація газу".

Читайте також: Вибух у Києві: рятувальники розповіли, коли розберуть завали

Нагадаємо, в багатоквартирному будинку на Позняках в Києві вранці 21 червня пролунав потужний вибух, зруйновані квартири на кількох поверхах, три людини загинули.

Поліція відкрила справу через порушення правил протипожежної безпеки, основна версія - вибух газу.

Джерело Україна 24 Теги