Вибух у Києві: в МВС назвали головну версію

Представник МВС також розповів про викликані вибухом руйнування

Вибух у Києві: в МВС назвали головну версію

У Києві за фактом вибуху в житловому будинку на Позняках поліція відкрила справу через порушення правил протипожежної безпеки.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко.

"Кримінальне провадження розслідується, стаття 270, частина друга – порушення правил протипожежної безпеки, що спричинило загибель людей. Підозри на даний час немає, але поліція працює над цим. Експертні дослідження тривають. Це первинна кваліфікація, яка дає з більшою чи меншою долею вірогідності інформацію, що це було або могло. Повні експертні дослідження вимагають набагато більше часу", - розповів Шевченко.

Популярні відео

Речник МВС розповів про спричинені вибухом руйнування:

"Враховуючи, що вибух був дуже потужний, зруйновано повністю 16 квартир з 9 по 4 поверхи, пошкоджено загалом 40 квартир в одному під'їзді, в яких зареєстровано 125 громадян. 11 автомобілів на вулиці отримали ушкодження камінням під час вибуху і елементами конструкцій будинку. Двох осіб досі не знайдено, ймовірно вони можуть бути під завалами", - розповів він.

За словами Шевченка, вибух був дуже потужним і характерним для вибуху газоповітряної суміші, які періодично трапляються.

"Це одна з версій, хоча і найімовірніша. Але і друга версія поки що не відкинута слідством. На пріоритетність першої версії вказує низка причин, зокрема відомості про певні маніпуляції з газовими лічильниками", - зазначив речник МВС.

Нагадаємо, в багатоквартирному будинку на Позняках в Києві вранці 21 червня пролунав потужний вибух, зруйновані квартири на кількох поверхах, три людини загинули.

На місці події працюють майже 100 рятувальників, завали можуть бути розібрані вже в понеділок, 22 червня.

Джерело Україна 24 Теги