У Чернівцях зростає захворюваність на коронавірус: мер повідомив деталі

Захворюваність на коронавірус в Чернівцях пішла вгору після спаду

У Чернівцях зростає захворюваність на коронавірус: мер повідомив деталі

Кількість нових хворих коронавірусів в Україні залишається стабільно високою. Про зростання захворюваності в Чернівцях розповів мер міста Олексій Каспрук в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми зібрали інформацію за минулий тиждень, є зростання. У нас було повільне падіння показників, але, на жаль, минулий тиждень показав зростання. У нас на сьогодні померло 62 чернівчанина. По жодному з показників, які б дозволили пом'якшити карантин, ми не проходимо. Це кількість нових випадків захворювання, кількість тестів і наявність вільних ліжок у лікарнях. У трьох міських лікарнях, які переведені під боротьбу з коронавірусів, наразі у нас 30% ліжок вільні", — розповів він.

Як відомо, для пом'якшення карантину необхідно, щоб 50% ліжок в лікарнях були вільними.

Популярні відео

Крім того, Каспрук розповів, виходячи зі свого досвіду, що потрібно робити владі сусідньої Львівської області, щоб не допустити спалаху.

"Потрібно комунікувати з людьми, тому що у нас в Чернівцях люди не дуже ретельно дотримуються обмежень, хоча в порівнянні з іншими областями якось дотримуються. Багато де не користуються масками, в громадські місця заходять без масок і так далі. Тому комунікація дуже важлива. Хоча зараз це буде важко, люди вже втомилися від всього цього", — сказав він.

Читайте також Захворюваність коронавірусів не падає — лікар назвала причини

Раніше в МВС повідомили, що контроль за дотриманням карантину посилюється відсьогодні, 22 червня.

Джерело Україна 24 Теги