Вибух у Києві: рятувальники розповіли, коли розберуть завали

Під завалами можуть бути ще двоє людей

Вибух у Києві: рятувальники розповіли, коли розберуть завали

У Києві на місці вибуху в житловому будинку на Позняках працюють майже 100 рятувальників, завали можуть бути розібрані вже в понеділок, 22 червня.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповів прес-офіцер Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Олександр Хорунжий, який перебуває на місці події.

"У нас троє загиблих на місці надзвичайної події. У нас є інформація, що двоє людей можуть бути під завалами. Ми розбираємо небезпечні конструкції, а також шукаємо людей. Пошуково-рятувальні роботи проводитимемо безперестанку, поки не виконаємо своє завдання – розібрати завали, які загрожують людям, і знайти людей", - повідомив Хорунжий.

Читайте також "Дали постіль, зубну щітку": що з евакуйованими після вибуху на Позняках

За словами представника ДСНС, на місці події працює 91 особа і 19 одиниць техніки.

"Складність роботи в тому, що обмежений простір. Є загроза обвалення конструкцій, тому працюють не дуже швидко, як нам би хотілося, але поступово, правильно і з дотриманням техніки безпеки. Ми не виключаємо версій, що там можуть бути ще люди. Ми будемо шукати всіх і вестимемо роботи до останнього", - зазначив він.

На запитання, чи реально до вечора розібрати всі завали, Хорунжий відповів:

"Ми не виключаємо, що будуть розібрані всі завали".

Популярні відео

Нагадаємо, в багатоквартирному будинку на Позняках в Києві вранці 21 червня пролунав потужний вибух, зруйновані квартири на кількох поверхах, три людини загинули.

Джерело Україна 24 Теги