"Як у звичайному гуртожитку": в яких умовах живуть люди після вибуху на Позняках

Керівництво шкільного інтернату, де поселили людей з Позняків, показало умови в кімнатах

"Як у звичайному гуртожитку": в яких умовах живуть люди після вибуху на Позняках

У Києві тривають роботи на місці вибуху в житловому будинку на Позняках, людей тимчасово переселили в будівлю шкільного інтернату. Подробиці розповіли журналісти "Україна 24" з місця подій.

Людей переселили в інтернат спеціалізованої школи №12, який стоїть порожнім через літні канікули. Вчора ввечері в будівлю поселили 45 людей, а в цілому до ранку зареєструвалися 56 людей, яким ніде було залишитися ночувати. Зараз в будівлі майже нікого немає, бо мешканці поїхали на місце вибуху. Більшість хоче потрапити до свої квартир, щоб забрати документи і якісь речі, оскільки вчора вони вибігли з квартир, не встигнувши нічого взяти.

Популярні відео

Люди, які оселилися в інтернаті, розповіли, що умовами більш-менш задоволені, все як у звичайному гуртожитку. На кожному поверсі є кілька душових кабінок, кухні, де можна приготувати їжу. Крім того, місцева влада та волонтери організували доставку їжі, засобів гігієни та інших необхідних речей.

Читайте також "Дали постіль, зубну щітку": що з евакуйованими після вибуху на Позняках

Керівництво інтернату показало кімнати та умови, в яких проживають евакуйовані люди. Сім'ї живуть в окремих кімнатах. Директор школи розповів про розселення.

"Кімнати від двох до шести спальних місць, на поверхах по чотири душові, шість умивальників, туалетна кімната. На кожному поверсі є по дві міні-кухні", — сказав він.

Крім того, через карантин всі жителі, яких заселяли, повинні пройти тест на коронавірус, його вже здали 18 людей, всі тести негативні. Інші пройдуть тести сьогодні.

Нагадаємо, в багатоквартирному будинку на Позняках в Києві вранці 21 червня пролунав потужний вибух, зруйновані квартири на декількох поверхах, три людини загинули.

Джерело Україна 24 Теги