"Дали постільну білизну, зубну щітку": що з евакуйованими після вибуху на Позняках

Жінка з дому на Позняках, де вибухнув газ, розповіла про те, що не може забрати з квартири документи

"Дали постільну білизну, зубну щітку": що з евакуйованими після вибуху на Позняках

У Києві продовжують розбирати завали на місці вибуху в житловому будинку на Позняках. Жителів зруйнованого будинку тимчасово виселили. Одна з постраждалих розповіла "Україна 24", як все сталося і як їх розмістили на ночівлю.

"На момент вибуху ми з сином були вдома, все це чули й пережили. Ми вибігли на вулицю в чому були, тому що відразу не зрозуміли, що відбувається. Слава Богу, наша квартира не обвалилася. Ми на третьому поверсі, а пошкоджені поверхи вище. Ми змогли спуститися, сходовий проліт був цілий. І цілий день ми вчора були біля будинку, тому що ми вийшли у чому були, без документів і без грошей, без речей", — сказала вона.

Популярні відео

Жінка розповіла, що вона й досі не може забрати з квартири свої документи та гроші.

"Ми сподівалися, що у нас вийде хоча б документи забрати та цінні речі. Ми переживали, щоб не було мародерства. До вечора ми були там, нам пообіцяли, що за ніч зміцнять конструкції, і якимось чином, можливо, МНС-ники допоможуть винести хоча б документи та гроші. Обіцяли, що приїдуть, відвезуть нас, і буде якась інформація. Але поки що я дзвонила, мені сказали: "За вами не їдуть, інформації, що вас пустять або якось винесуть необхідне, немає", — розповіла жінка.

Читайте також "Побачила, що немає сходів і не можу вибратися": мешканка будинку на Позняках про вибух

За її словами, необхідними речами їх забезпечили в інтернаті, де поселили постраждалих, проте вона хоче скоріше повернутися додому.

"Сюди ми приїхали пізно ввечері, нас привезли машиною "Червоного хреста". Деякі люди приїхали, взяли пайки й поїхали, хто може переночувати у друзів і родичів. Кімнати тут як у звичайному шкільному таборі. Постільну білизну нам дали, зубну щітку і пасту, тобто необхідний мінімум. Але ми б хотіли довго тут не затримуватися", — розповіла вона.

Нагадаємо, в багатоквартирному будинку на Позняках в Києві вранці 21 червня пролунав потужний вибух, зруйновані квартири на декількох поверхах, три людини загинули.

Джерело Україна 24 Теги