Вибух у Києві: нові подробиці про розбір завалів та пошук зниклих

Під завалами будинку на Позняках шукають ще двох людей

Вибух у Києві: нові подробиці про розбір завалів та пошук зниклих

У Києві тривають рятувальні роботи на місці вибуху в житловому будинку на Позняках. Подробиці розповіли журналісти "Україна 24" з місця подій.

Рятувальники встановили спеціальні троси та балки для стабілізації конструкції будівлі. Працювали всю ніч, але довелося тимчасово припиняти роботи, оскільки одна зі стін, що виходить у двір, деформувалася, і була загроза обвалу. Зараз в будинку працюють три рятувальники, вони розбирають конструкції.

Читайте також: Ми не можемо поки дозволити людям повернутися додому — Кличко про вибух на Позняках

Спікер ДСНС Світлана Водолага розповіла журналістам, що спочатку з будинку евакуювали всіх жителів, але вночі мешканці сусідніх під'їздів змогли повернутися і переночувати вдома. Для цього їм навіть підключили світло, але газопостачання в будинку немає. Також досі шукають двох людей. Родичі постійно просять рятувальників допомогти в пошуках і зробити хвилину тиші, щоб зателефонувати зниклим і послухати, чи немає якихось ознак.

Біля будинку розгорнуто кілька наметів ДСНС, там працюють медики та психологи. Однак масових звернень не було. П'ятеро мешканців будинку звернулися до медиків, і двоє зараз перебувають у лікарні, але це пов'язано більше з психологічним станом людей.

Популярні відео

Нагадаємо, в багатоквартирному будинку на Позняках в Києві вранці 21 червня пролунав потужний вибух, зруйновані квартири на декількох поверхах, три людини загинули.

Джерело Україна 24 Теги