Ми поки не можемо дозволити людям повернутися додому — Кличко про вибух на Позняках

Мер Києва Віталій Кличко розповів, де влаштували тимчасове житло для виселених через вибух людей

Ми поки не можемо дозволити людям повернутися додому — Кличко про вибух на Позняках

Мер Києва Віталій Кличко припустив, що мешканці сусіднього будинку, який зруйнований від вибуху на Позняках, зможуть повернутися у свої квартири завтра. Про це він заявив на брифінгу.

"Вибачте за тимчасові незручності. Висновки зроблять експерти, й вони можуть дати гарантії, але несучі конструкції з високою ймовірністю не пошкоджені, і ви завтра повернетеся до свого житла. Коли будуть підписані результати експертиз, ви будете мати можливість повернутися, кожен зможе ознайомитися з результатами", — сказав він.

Читайте також Вибух у Києві: кількість загиблих знову зросла

Кличко розповів, які подальші дії будуть зроблені відносно мешканців постраждалого будинку та сусідніх.

"Офіційно три загиблих, доля як мінімум трьох невідома. У будинку 40 квартир (очевидно, в під'їзді - Ред.), 125 офіційно прописаних, ми надали допомогу всім, хто до нас звернувся. Велика частина людей — співробітники" Укрзалізниці", їм пішли назустріч і виділили житло в готелях на центральному вокзалі.

Треба дати відповідь, що дійсно сталося — вибух газу, вибухівка або інша версія. Будуть висновки експертів про стан будинку, виходячи з цього, ми зробимо подальші дії. Несучі стіни пошкоджені досить сильно, це візуально видно. Виключно виходячи з безпеки жителів проходить обстеження будинків, які розташовані поруч, ми не можемо поки дозволити повернутися людям у свої квартири", — сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, в багатоквартирному будинку на Позняках в Києві вранці 21 червня пролунав потужний вибух, зруйновані квартири на декількох поверхах, три людини загинули.

Джерело Україна 24 Теги