Вибух на Позняках: з'явилися нові подробиці про жертв і постраждалих

Рятувальники шукають на місці вибуху на Позняках трьох людей

Вибух на Позняках: з'явилися нові подробиці про жертв і постраждалих

Тривають роботи на місці вибуху в житловому будинку на Позняках в Києві. Подробиці в сюжеті телеканалу "Україна 24".

Зараз відомо, що йде розшук трьох осіб, які можуть перебувати під завалами. Підтвердилася інформація про двох загиблих, одна з них пенсіонерка 1943 року народження, можливо, саме в її квартирі стався вибух. Сусіди знають її як жінку порядну, вона була уважна до комунальних проблем, що виключає будь-яку недбалість з її боку.

В цілому було зруйновано кілька перекриттів. Дівчина, яку врятували і яка спілкувалася з журналістами "Україна 24", сказала, що під завалами, можливо, залишається сім'я однієї з врятованих жінок.

Популярні відео

Тим часом спікер МВС Артем Шевченко розповів, як просуваються роботи по розбору постраждалої частини будинку.

"Йде активна робота з розбору завалів в непростих умовах, конструкції нестабільні, існує ймовірність подальших обвалів. Жертви потенційно ще можуть бути, але це стане відомо, коли будуть повністю розібрані завали в декількох квартирах. Були знесені масивні бетонні перекриття, уламки були розкидані на велику відстань, пошкоджені кілька автомобілів, які перебували досить далеко від епіцентру. Проводяться слідчі дії, досліджуються речові докази — елементи газових комунікацій", — сказав він.

Нагадаємо, в багатоквартирному будинку на Позняках в Києві вранці 21 червня прогримів потужний вибух, постраждали квартири на декількох поверхах, загинули дві жінки.

Джерело Україна 24 Теги