"Кожен будинок з газом — потенційна бомба": у Авакова прокоментували вибух в Києві

Заступник міністра внутрішніх справ розповів, як просуваються роботи на місці вибуху на Позняках

"Кожен будинок з газом — потенційна бомба": у Авакова прокоментували вибух в Києві

Про ситуацію на місці вибуху в житловому будинку на Позняках розповів заступник голови МВС Арсена Авакова Антон Геращенко в ефірі "Україна 24". Зокрема, він зазначив, що постраждалу частину будинку, швидше за все, буде демонтовано.

"Пошуки тривають. Думаємо, що під завалами може бути ще кілька безвісти зниклих осіб. Треба пам'ятати, що кожен будинок, де є газові пристрої, — потенційна бомба. Секція житлового будинку непридатна для житла, швидше за все, її доведеться демонтувати. Обшук в газопостачальної компанії триває, з'ясовується, які роботи проводилися у цьому домі. Була інформація, що змінювали лічильники, і під час цих робіт могло бути порушено функціонування газових мереж. До завтрашнього дня будемо мати більше інформації", — сказав він.

Популярні відео

Крім того, Геращенко запевнив місцевих жителів, що їх майно, що залишилося в постраждалих квартирах, будуть охороняти.

"Територія повністю оточена співробітниками Нацгвардії, мародерства не буде, всі жителі отримають можливість доступу до своїх квартир", — сказав він.

Нагадаємо, в багатоквартирному будинку на Позняках в Києві вранці 21 червня прогримів потужний вибух, постраждали квартири на декількох поверхах. За останніми даними, загинули дві жінки.

Джерело Україна 24 Теги