Адаптуватися було легко — тренер "Шахтаря" розповів про роботу з командою

Головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру згадав про перші дні роботи у клубі

Адаптуватися було легко — тренер "Шахтаря" розповів про роботу з командою

Головний тренер ФК "Шахтар" Луїш Каштру, коментуючи перемогу "Шахтаря" над "Олександрією" та дострокове чемпіонство клубу, розповів в ефірі "Україна 24" про свою адаптацію до життя в Україні та до футбольної команди.

"Коли ти приїжджаєш в іншу країну, звичайно, ти відчуваєш деякі побоювання спочатку. Ми не знали, чого очікувати, ми уважні до всього, це дві дуже різні країни (Україна і Португалія - Ред.). На щастя, "Шахтар" є справжньою родиною, і ця атмосфера відчувається. Мене і всіх, хто прийшов зі мною, прийняли дуже тепло, адаптація пройшла дуже просто", — сказав він.

Популярні відео

Каштру розповів, що був період перебудови, але він пройшов легко.

"Клуб звик постійно перемагати, це європейський гранд, при всіх цих умовах нам було легко адаптуватися. Звичайно, на початку довелося провести деякі коригування і потім будувати роботу під нас, пояснити гравцям динаміку нашої роботи. Зараз я відчуваю себе тут так, ніби живу тут багато років", — сказав він.

Нагадаємо, раніше генеральний директор ФК "Шахтар" Сергій Палкін розповів, чому футболістам складно грати без підтримки уболівальників.

Джерело Україна 24 Теги