"Перекосило вікно, обвалився балкон" — жителі розповіли про вибух на Позняках

Мешканці будинку на Позняках, де вибухнув газ, не можуть забрати з квартир документи

"Перекосило вікно, обвалився балкон" — жителі розповіли про вибух на Позняках

У Києві 21 червня стався вибух у багатоповерховому житловому будинку на Позняках. Подробиці в сюжеті каналу "Україна 24".

На цей час є загиблі, але до сих пір не відома точна їхня кількість, розповіла журналістка "України 24". За останніми даними, загинула одна жінка на сьомому поверсі, який є епіцентром вибуху, поліція говорила про двох осіб. Розглядаються різні версії, в тому числі вибух газу і дія вибухового пристрою.

Не всі люди, евакуйовані після трагедії, забрали документи; деяких вже почали пускати в сусідні під'їзди, але чекати все одно потрібно на вулиці.

Читайте також: Вибух у Києві: поліція взялася за газорозподільну компанію

Мешканка постраждалого будинку розповіла, як все сталося.

"Ми прокинулися від страшного вибуху, не зрозуміли, що сталося, тому що вибух був такої сили, що ми просто почали хапати речі, збирати документи. Частину не взяли, тому що відчули запах газу і зрозуміли, що треба йти. Перекосилося вікно, не змогла його закрити, зруйнувався балкон. Нас готували до того, що може бути обвал. Поки не знаємо, де будемо ночувати", — сказала вона.

Популярні відео

Нагадаємо, в багатоквартирному будинку на Позняках в Києві вранці 21 червня прогримів потужний вибух. Зруйновано кілька квартир на чотирьох поверхах будівлі. Під завалами можуть залишатися до шести осіб.

Джерело Україна 24 Теги