"З чемпіонством!": Ринат Ахметов привітав ФК "Шахтар"

"Якщо бути чесним, у мене сьогодні і свято, і біль"

"З чемпіонством!": Ринат Ахметов привітав ФК "Шахтар"

Президент ФК «Шахтар» Рінат Ахметов привітав "гірників" з достроковою перемогою в Чемпіонаті України:

"Дорогі друзі! Від щирого серця вітаю вас з чемпіонством!

Я пам'ятаю той час, коли ми разом з уболівальниками мріяли про наші перші золоті медалі. Я пам'ятаю день, коли ми їх завоювали. Я пам'ятаю, як цю - найпершу і довгоочікувану перемогу - святкували мільйони людей. Тоді ми були клубом з дуже великими амбіціями. А сьогодні ми виграли золоті медалі в тринадцятий раз! І можна сказати, що ми стали клубом не тільки з великими амбіціями, але і з великими традиціями!

Сьогодні я вітаю всіх, хто разом зі мною і разом з «Шахтарем» пройшов і продовжує йти цим шляхом. Величезне спасибі всім, хто зі мною починав. Всім, з ким я ділився своїми мріями і хто разом зі мною вірив в донецький «Шахтар». Всім футболістам, які в різні часи виходили на поле в майках «Шахтаря», всім тренерам і всім співробітникам клубу. Сьогоднішні медалі - це і ваша заслуга!

Сьогодні я вітаю і кажу величезне спасибі кожному гравцеві нашої команди, кожному співробітнику клубу, всьому тренерському штабу. Я дуже радий, що до нас в новій якості повернувся Даріо, і тепер своїм досвідом він допомагає рідній команді добиватися нових перемог.

І, звичайно ж, я кажу спасибі головному тренеру «Шахтаря» Луішу Каштру і його помічникам. Ви виконали дуже якісну роботу, ви не просто перемагали, а перемагали дуже красиво, демонструючи той футбол, який так люблять і чекають наші уболівальники. Ви довіряєте молодим гравцям і даєте їм можливість проявити свої найкращі якості і показати всій Європі, що це майбутні зірки світового футболу!

Але, якщо бути чесним, у мене сьогодні і свято, і біль. Свято, тому що ми виграли, незважаючи на те, що граємо на чужих полях. А біль - тому що ми граємо на чужих полях. Тому що ми не можемо разом з командою і вболівальниками відсвяткувати цю перемогу в рідному Донецьку.

Але цю перемогу ми присвячуємо всім нашим уболівальникам! «Шахтар» не здається! «Шахтар» грає для вас і перемагає для вас, дорогі наші друзі, дорогі наші вболівальники!".

Популярні відео

Джерело Україна 24 Теги