Дуже важливо для суспільства – "слуга народу" про новий поворот у справі Гандзюк

Правоохоронні органи працюють якісно, вважає Євгенія Кравчук

Дуже важливо для суспільства – "слуга народу" про новий поворот у справі Гандзюк

Українські правоохоронні органи сьогодні отримали всі можливості, щоб довести до логічного кінця справу про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповіла народний депутат України від партії "Слуга народу" Євгенія Кравчук, коментуючи арешт фігуранта справи – глави Херсонської облради Владислава Мангера.

"Розгляд справи Гандзюк – це той приклад, коли правоохоронним органам дають якісно здійснювати свою роботу. Прокурори здійснюють процесуальний нагляд, вносять правильні клопотання. До речі, дуже правильно, що вони просили арешт без внесення застави, тому що очевидно є підстави вважати, що міг би бути тиск від пана Мангера на ключових свідків у цій справі", - сказала Кравчук.

Читайте також

Нардеп наголосила, що справа Гандзюк "дуже важлива для українського суспільства".

"Дуже важливо, щоб вона дійшла до логічного кінця. Всі можливості для цього є. Правоохоронні органи якісно виконують свою роботу, коли вище політичне керівництво не втручається у хід справи", - зазначила вона.

Популярні відео

Нагадаємо, глава Херсонської облради Владислав Мангер підозрюється в замовленні нападу на активістку Катерину Гандзюк. 19 червня суд заарештував Мангера без права внесення застави до 28 липня.

У березні був узятий під варту Олексій Левін - підозрюваний в організації нападу на Гандзюк. В квітні СБУ завершила досудове розслідування по Мангеру і Левіну.

Активістку Катерину Гандзюк в Херсоні 31 липня 2018 року облили кислотою, в листопаді того ж року вона померла в лікарні.

Джерело Україна 24 Теги