На Закарпатті мати назвала дитину Зеленський: президента покликали в хресні

Маленький Зеленський живе у ромському таборі, він - шоста дитина в родині

На Закарпатті мати назвала дитину Зеленський: президента покликали в хресні

Маленький хлопчик на ім'я Зеленський, який нещодавно народився у багатодітній родині в Закарпатті, добре їсть, майже не капризує і справно набирає вагу.

Мати малюка розповіла каналу "Україна 24", що давно захоплюється Володимиром Зеленським, мріє з ним подружитись та кличе у хрещені батьки.

Дьопйош Зеленський Євгенович народився 23 березня. Він живе у ромському таборі на околиці Ужгорода. У 40-річної Магдалини він шоста дитина. Найстаршій Каріні вже 20 років, є ще Ангеліна, Крістіан, Назар і Марія. Імена обирала мама.

"Мені тоді подобався Зеленський, навіть коли президентом не був. Всі його фільми, всі його ці "Розсміши коміка" я дивилася… Вже називаємо всі тут його пан Зеленський. Хочу йому заказати шапочку в інтернеті – "Пан Зеленський", - розповіла Магдалина Дьопйош.

Читайте також

За її словами, коли оформляла малюку свідоцтво про народження, в РАЦСі ніхто не здивувався, а у таборі зраділи. Живе Зеленський із старшими братиками та сестричками в однокімнатному будинку. На кухні скромно – холодильник, маленька газова плита, умивальник та стара пральна машинка.

"Отримую дитячі по 8 тисяч тепер як мати-одиначка. Знаєте, памперси, коляска – хотілося би краще, але самій тяжко... Я собі розподіляю, щоб я мала і на харчування і дитині. Дітям треба і банани поїсти", - додала мати Зеленського.

Маленький Зеленський спокійний, любить поїсти, не хворіє. У нього є багато няньок - старші діти допомагають і з немовлям, і по господарству. Довкола маленького Зеленського завжди ажіотаж, але йому все одно – він спокійно лежить у візочку.

Родичка малюка Клара Гага мріє, щоб його хрещеним батьком став сам президент України:

"Просто повага до нього… Сподобалося те, що коли він став президентом, казав – я людей смішив, люди сміялися, і я не дам людям, щоб вони смутилися".

Мати маленького Зеленського також запрошує президента у гості і запевняє, що під час хрещення впише пана Володимира у церковну книгу.

Популярні відео

Джерело Україна 24 Теги