Санлікар Ляшко обзавівся картонними "помічниками": з'явилися подробиці

Картонні двійники санлікаря покликані допомагати йому стежити за дотриманням карантину

Санлікар Ляшко обзавівся картонними "помічниками": з'явилися подробиці

Власник мережі київських кав'ярень Вадим Грановський розмістив в одному зі своїх закладів картонні копії головного санітарного лікаря України, заступника голови МОЗ Віктора Ляшка.

В ефірі каналу "Україна 24" Грановський розповів, що картонні копії покликані допомогти головному санлікарю впоратися з епідемією коронавірусу.

"Вікторе Кириловичу, ситуація така, що перед вами стоїть дуже важливе відповідальне завдання - допомогти країні впоратися з епідемією коронавірусу. Я дуже хочу, щоб у вас це вийшло, тому я подарую вам помічника. У нього гарне почуття гумору", - заявив Грановський.

Популярні відео

Читайте також

У свою чергу, Ляшко зазначив, що такий подарунок йому сподобався:

"Минулі вихідні я шукав цю картинку по закладах громадського харчування в Києві, щоб сфотографувати саме там. Я вам скажу, там, де стоїть ця картинка, дотримуються тих норм, які прописані в постанові головного санітарного лікаря".

Нагадаємо, раніше головний санлікар Віктор Ляшко став фігурантом скандалу, коли разом з президентом Володимиром Зеленським і кількома чиновниками відвідав кафе в Хмельницькому, зачинене на карантин.

Ляшко пояснив, що вони перевіряли готовність рестораторів до відкриття. В ефірі каналу "Україна 24" він заявив про готовність сплатити штраф за порушення правил карантину.

Зеленський також пообіцяв сплатити штраф, якщо його дії визнають порушенням.

Джерело Україна 24 Теги