"Досить вже гуляти": у Зеленського зробили заяву щодо посилення карантину

В Офісі президента закликали до дотримання протиепідемічних правил

"Досить вже гуляти": у Зеленського зробили заяву щодо посилення карантину

В Офісі президента України Володимира Зеленського не підтримують нове посилення карантину через ріст захворюваності на коронавірус, але закликають українців дотримуватись протиепідемічних правил.

Таку заяву зробив в ефірі каналу "Україна 24" заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

"Люди платитимуть штрафи. Ми не хотіли цього робити. Ми думали, що люди самі все розуміють, що це насамперед їх безпека, не когось. Але гарна погода, пляжі, нічні клуби, ресторани… Якщо ми зараз не уповільнимо цю ситуацію, то через 10 днів може бути зовсім інша ситуація, а ми не хочемо вводити карантин, який був місяць-два тому. Це б’є і загалом по економіці, і по кишенях людей", - заявив Тимошенко.

Популярні відео

Читайте також: Поширення коронавірусу в Україні - лікар озвучив тривожний прогноз

За його словами, в Офісі президента не хочуть повертатись до жорсткіших умов карантину.

"Ніхто ж не хоче, щоб літа не було. Тому треба носити маски, дезинфікувати руки і дотримуватися соціальної дистанції. Ми максимально закликаємо: досить вже гуляти, нагулялися", - додав чиновник.

Нагадаємо, раніше лікар-інфекціоніст Володимир Курпіта в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що нові спалахи коронавірусу COVID-19 в Україні триватимуть, поки громадяни не змінять своє ставлення до дотримання норм карантину.

Джерело Україна 24 Теги