Час не на боці Росії — американський дипломат про війну на Донбасі

Американський дипломат заявив, що США мають пустити в хід сильніші санкції проти Росії

Час не на боці Росії — американський дипломат про війну на Донбасі

Росія продовжує вести війну на Донбасі, тому Україна потребує допомоги США. Про це сказав під час Київського безпекового форуму колишній посол США при НАТО і колишній заступник Генерального секретаря НАТО Александер Вершбоу.

"Російська агресія продовжується, на жаль, на сході України, а також в Чорноморському басейні, через брутальну і незаконну окупацію Кримського півострова. Буквально в останні дні, очолювані Росією сили, продовжували вогонь з мінометів та артилерійських гармат по українських позиціях на лінії розмежування на Донбасі. Було поранено кілька українських військовослужбовців. І, звичайно, українці краще за мене знають, що за останні 6 років вже загинули понад 10 тисяч українців", — сказав він.

Читайте також Вступ України до НАТО - американська політикиня зробила гучну заяву

Політик підкреслив, що хоча за Мінськими домовленостями Росія повинна дотримуватися режиму припинення вогню, режим тиші ніколи не тривав більш як один день.

"Хоча Москва і намагається звинувачувати в цьому Київ та навіть вдає, що її сил немає на Донбасі, Путін, очевидно, вважає, що війна на виснаження зрештою поставить українців на коліна. І що чи раніше, чи пізніше йому таки вдасться змусити президента Зеленського погодитися на мир на умовах, за якими Київ буде підкорятися Москві, а надіям українців на європейське майбутнє буде покладено край.

Отже, допомога безпекова США для України є дуже важливою для того, щоб захиститися від російської агресії та зберегти свою свободу. І цьому також допомагають більш потужні економічні санкції, безпекова допомога, тому що все це збільшить витрати Кремля на будь-які подальші військові дії та продемонструє Путіну те, що час не на боці Росії. Ми можемо сподіватися на те, що в результаті буде досягнута справедлива угода, яка відновить суверенітет України", — сказав політик.

Популярні відео

Раніше експрем'єр України назвав дві мети Росії у Європі.

Джерело Україна 24 Теги