"Нас здивували рекорди" — в поліції розповіли про роботу камер на дорогах

Заступник начальника департаменту патрульної поліції розповів, як знизилася швидкість автопотоку після початку роботи камер

"Нас здивували рекорди" — в поліції розповіли про роботу камер на дорогах

В Україні на дорогах з 1 червня працює система відеофіксації перевищення швидкості. Як за цей час змінилася ситуація з кількістю аварій, розповів заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький в ефірі каналу "Україна 24".

"Здивували ті рекорди, які ставляться майже щодня, високі швидкості, найвищий показник — 237 км/г. Позитивно дивує, що ми реально маємо картину зниження швидкості, зменшення кількості правопорушень і попередження ДТП", — сказав він.

Популярні відео

Білошицький назвав конкретні цифри кількості порушень на старті роботи системи та на сьогоднішній день.

"На початку запуску система на тесті показувала понад 100 тисяч порушень на добу, в перший день запуску — 57 тисяч з гаком, а зараз в середньому плюс-мінус 15 тисяч. Те, що водії в цих місцях знижують швидкість, — вже позитивний результат, камери встановлені в місцях концентрації ДТП", — сказав він.

Раніше заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко розповідав про те, кому виписують штрафи за перевищення швидкості.

Джерело Україна 24 Теги