Через камери число порушень на дорогах зменшилося — Геращенко назвав цифру

Заступник голови МВС розповів, кому виписують штрафи за перевищення швидкості

Через камери число порушень на дорогах зменшилося — Геращенко назвав цифру

В Україні з 1 червня працює система відеофіксації перевищення швидкості на дорогах. Як це змінило ситуацію, розповів заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі каналу "Україна 24".

"По-перше, я попередив свого водія на службовій машині, що він сплачуватиме штрафи беззаперечно і безапеляційно. По-друге, всі, хто отримає штрафи, будуть зобов'язані їх заплатити. Я вже знаю деяких депутатів, знаю одного заступника міністра в МВС, який вже заплатив такий штраф. Ця система працює абсолютно індиферентно до будь-яких посад. Якщо порушить президент, прем'єр, хто завгодно, вони отримають штрафи. Якщо порушить водій авто, яке належить юридичній особі, то буде штраф на директора юридичної особи", — заявив він.

Популярні відео

Геращенко навів приклад взаємодії з керівництвом компаній, на які оформлені машини-порушники.

"Тиждень тому машина, яка належить великій службі таксі, порушила за день 9 разів. Ми зв'язалися з керівництвом, вони винесли попередження водієві, що він буде звільнений, якщо продовжить "лихачити". Він в той же день заплатив всі дев'ять штрафів", — сказав він.

Читайте також: Порушників ПДР відправлять на перенавчання — в Авакова розповіли про нову ідею

За словами Геращенка, в перший день роботи системи було 68 тисяч порушень, а 17 червня — 13,5 тисячі, тобто їх кількість знизилася приблизно в п'ять разів. У МВС прогнозують, що надалі ця цифра знизиться до 5-6 тисяч.

Джерело Україна 24 Теги