В Україні хворих на COVID-19 набагато більше – експерт здивував цифрами

Де-факто в Україні є плато захворюваності на коронавірус

В Україні хворих на COVID-19 набагато більше – експерт здивував цифрами

Президент Українського медичного клубу Іван Сорока в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, скільки насправді хворих і померлих від коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні.

«Де-факто в Україні є таке собі плато захворюваності на коронавірус. Система охорони здоров’я більш-менш справляється з викликами, тобто є незаповнені ліжка першої ланки оборони, не використовуються всі апарати ШВЛ», - зазначив Сорока.

Але, за його словами, зафіксована кількість хворих на сьогодні в Україні на рівні 34 тис. людей – це лише верхівка айсберга.

«На думку експертів міжнародних організацій і Світової медичної асоціації - це лише 30% від реальних цифр. Тобто в Україні на сьогодні приблизно 100 тис. людей, які переносять інфекцію, і померлих близько 1 тисячі. Тобто це 1%. Це досить високі цифри», - наголосив експерт.

Читайте також: "Не несуть цілющої сили": експерт про нові ліки від коронавірусу

Популярні відео

Нагадаємо, голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при РНБО України Сергій Комісаренко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, скільки було б жертв коронавірусної інфекції, якби вчасно не був введений карантин.

Джерело Україна 24 Теги