Посилення карантину в Києві: у Кличка зробили заяву

Київ готовий до можливого повернення до певних обмежень

Посилення карантину в Києві: у Кличка зробили заяву

Радник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, за яких умов у Києві можливе посилення карантинних обмежень.

«Ми готові до можливості повернення до певних обмежень, які були до цього. Єдине, що ми маємо розуміти, що для цього мають бути показники на рівні 24 людини на 100 тис. населення, а це близько 100 хворих щоденно. Поки, слава Богу, про це не йдеться. Сьогодні ми маємо 58, вже не 95», - зазначив Бондаренко.

Популярні відео

При цьому він не виключає, що місто може посилити обмежувальні заходи, якщо статистика погіршиться.

«Середній показник, коли людина вже звертається до лікаря з моменту зараження – це 12-14 днів. Тому, якщо ми зараз поступово будемо фіксувати зменшення хворих у столиці, це означатиме, що ми одразу перейдемо до другої хвилі, не виходячи з першої, і послаблення карантину збережуться. Якщо ситуація погіршуватиметься, маємо розуміти, що ми будемо відходити назад, обмежуватимемо перебування у місцях масового скупчення людей», - наголосив радник Кличка.

Читайте також: Київ може повернутися до жорсткого карантину - заява Кличка

Нагадаємо, раніше радник мера Києва Віталія Кличка Володимир Бондаренко в ефірі каналу "Україна 24" назвав головну проблему для пом'якшення карантину в столиці.

Теги