Боротьба з коронавірусом: у Раді жорстко розкритикували МОЗ

Відомство переклало відповідальність за захворюваність COVID-19 на простих українців, вважає Кіра Рудик

Боротьба з коронавірусом: у Раді жорстко розкритикували МОЗ

Народна депутатка України від партії "Голос" Кіра Рудик в ефірі каналу "Україна 24" заявила, що Міністерство охорони здоров'я не вживає достатніх заходів для боротьби з коронавірусом в Україні.

"У нас дійсно є люди, які повинні зберігати карантин і дотримуватися всіх правил, про які говорив міністр Максим Степанов. Але інше питання – що повинно робити Міністерство охорони здоров'я в цей час? Які в нас були очікування і що потрібно зробити? Ми навіти ухвалили закон про масове тестування. Але чи відбувається масове тестування, чи збільшується кількість тестів, кількість точок, чи забезпечується чітке виконання цього плану? Абсолютно ні!" – заявила нардеп.

Популярні відео

На її думку, Степанов "зараз сконцентрований на тому, щоб закупити або переформатувати таким чином фінанси, щоб можна було ще більше закупити засобів захисту за завищеними цінами".

"Він намагається переформатувати систему, яка зараз працює, на свою користь. Він виходить і говорить не про те, що він зробив, щоб всіх захистити, а що громадяни повністю відповідальні за те, щоб захистити себе", – наголосила Рудик.

Читайте також: Карантин в Україні: чиновники разом з поліцією хочуть взятися за пляжі

Нагадаємо, раніше інфекціоніст Вадим Арістов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чому в Україні спостерігається тенденція до зростання хворих на COVID-19.

Джерело Україна 24 Теги