Без карантину померлих було б в рази більше – експерт навів вражаючі цифри

У Західній Європі спалах COVID-19 був пов’язаний саме з тим, що проморгали час введення карантину

Без карантину померлих було б в рази більше – експерт навів вражаючі цифри

Голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при РНБО України Сергій Комісаренко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, скільки було б жертв коронавірусної інфекції, якби вчасно не був введений карантин.

«Якби у нас не було введено карантин, то перехворіло б 2/3 населення України. Є дослідження Imperial Colledge, де підрахували, що якби карантин не було введено в країнах Центральної, Західної, Східної Європи, то мали б в 100-500 разів більше захворілих і померлих. Уявіть, щоб тоді було із системою медицини. У Великій Британії, Франції, Італії, Іспанії спалах COVID-19 був пов’язаний саме з тим, що проморгали час введення карантину», - наголосив експерт.

Популярні відео

За його словами, можна перемогти вірус, якщо з’являться ефективні ліки проти нього і з’явиться ефективна вакцина, якщо вона діятиме на все населення.

«На жаль, вакцина не завжди діє на все населення», - зазначив Комісаренко.

Читайте також: "Не несуть цілющої сили": експерт про нові ліки від коронавірусу

Раніше голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при РНБО України Сергій Комісаренко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про проблему неефективності ліків від коронавірусної інфекції COVID-19.

 

 

 

Джерело Україна 24 Теги