Україна може бути на карантині кожні півтора місяця – інфекціоніст назвав умову

По-перше, суспільство не розуміє причин, навіщо носити маски. По-друге, у нас недостатньо інфраструктури

Україна може бути на карантині кожні півтора місяця – інфекціоніст назвав умову

Інфекціоніст Вадим Арістов в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, чому в Україні спостерігається тенденція до зростання хворих на COVID-19 і що треба для її подолання.

«По-перше, суспільство не розуміє причин, навіщо носити маски. По-друге, у нас недостатньо інфраструктури, недостатньо тестів обробляють лабораторії, з затримками, і взагалі у нас тестують у 4 рази менше людей, ніж потрібно при такій епідемії. І головне, що після кожного лабораторного підтвердження в нас не відбувається розслідування контактних осіб. Відповідно багато людей продовжують циркуляцію віруса», - зазначив інфекціоніст.

Популярні відео

За його словами, важливо, щоб власники та керівники підприємств взяли на себе відповідальність піклуватися про своїх підлеглих та членів їх родин.

«Всередині кожного підприємства потрібно змінити всі процеси, зробити перестановку і комунікувати про те, що середньостатистичний громадянин не розуміє. А далі потрібна політична дія, треба стимулювати депутатів, щоб вони посилили спроможність уряду і розбудували достатню інфраструктуру. Якщо в нас не буде розбудованої інфраструктури, ми входитимемо в карантин кожні 1,5 місяця», - наголосив Арістов.

Читайте також: Карантин в Україні: чиновники разом з поліцією хочуть взятися за пляжі

Нагадаємо, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що в Україні через загрозу коронавірусу режим носіння медичних масок може зберегтися на кілька років.

Джерело Україна 24 Теги