М'ясо в маринаді дворічної давності - експерт розповів про шашличні напівфабрикати

За даними директора Союзу споживачів, розсіл і цибуля становлять значну частину шашликового напівфабрикату.

М'ясо в маринаді дворічної давності - експерт розповів про шашличні напівфабрикати

Виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов не рекомендує купувати м'ясо для шашликів в готовому маринаді.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"Споживач думає "яка різниця, м'ясо, шашлики, однакова ціна". Нічого подібного. Розсолу і цибулі там буде 30%, а то й більше. Також, швидше за все, використовується м'ясо не першої свіжості. Але за законом воно не повинно бути небезпечно. Це по закону, який є, але не для всіх. Я б не рекомендував брати шашлики", - сказав експерт.

Читайте також

За словами Несміянова, в маринаді можуть бути присутніми консерванти, і продавці це приховують.

"Другий момент. Я прошу назвати склад маринаду в одному з супермаркетів, чи є там глютамат натрію, вони відповідають, що немає, все натуральне. Я прошу принести маркування, і там позначений глютамат натрію Е-621, це підсилювач смаку, який використовується для підняття смакових якостей низькосортного м'яса. Просто задавайте питання", - сказав Несміянов.

За словами експерта, такий маринад зберігається від двох до чотирьох років.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" Максим Несміянов і директор департаменту безпеки харчових продуктів Держпродспоживслужби Борис Кобаль розповіли, яку небезпеку несе заморожена риба, яку продають на ринках.

Джерело Україна 24 Теги