В супермаркетах ті ж яйця, що й на ринках - експерт радить, як купувати

Виконавчий директор Союзу споживачів не радить влітку купувати яйця на ринках.

В супермаркетах ті ж яйця, що й на ринках - експерт радить, як купувати

Виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов в ефірі каналу "Україна 24" розповів, як правильно вибирати і купувати яйця.

"Куряче яйце зберігається при температурі від 0 до +20 градусів 25 днів, якщо від 0 до +8 - 60 днів. Я ніколи не рекомендую орієнтуватися на термін 60 днів, тому що тут воно може бути в холодильнику, а вчора його зберігали на складі . Другий момент - на ринках яйця продаються без холодильників. Ви ризикуєте. Якщо не дотримується температурний режим - катастрофічно знижується термін реалізації продукції", - сказав Несміянов.

Популярні відео

Читайте також: "Вам залишилося жити лічені години": експерти про небезпеку вживання риби в упаковці

Експерт також не рекомендує купувати яйця на ринках.

"Я б на ринках влітку не брав. Це ж звичайні яйця з великих підприємств, які є в супермаркетах, там немає відмінностей... Ще один момент - як перевірити термін реалізації. Берете ящик і дивитесь на ньому дату маркування. Якщо продавці кажуть, що ящик нерідний, і йому вже три місяці, це неправда. Це яйцям вже три місяці", - сказав експерт.

Також Несміянов не радить купувати перепелині яйця з терміном зберігання 60 днів, оскільки без холодильника вони зберігаються 10 днів, а в холодильнику - 25.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин розповів про те, що відбувається з цінами на яйця.

Джерело Україна 24 Теги