Пора в країні встановити закон - Гордон про справу Стерненка

На справедливість суду в Україні сподіватися не доводиться, вважає журналіст

Пора в країні встановити закон - Гордон про справу Стерненка

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" прокоментував кримінальне провадження щодо одеського активіста Сергія Стерненка і акцію протесту його прихильників, яка переросла в сутички з поліцією.

"Перше: я не знайомий з Сергієм Стерненком. Друге: я прихильник законності. Не можу сказати, що він убивця, у мене немає для цього ніяких підстав, і не можу сказати, що він не вбивця - теж немає ніяких підстав. Сподіваюся на справедливість суду, але сподіватися на це в Україні нікому не доводиться", - сказав журналіст.

Популярні відео

Читайте також: "Якщо будемо сподіватися на державу, нас 20 раз кінчать": Ляшко про справу Стерненка

Гордон також засудив сутички прихильників Стерненка з поліцією та їхні мітинги біля будинків президента Володимира Зеленського та генпрокурора Ірини Венедиктової.

"Походи додому до Венедиктової і Зеленського мені не подобаються, пора це припинити. І пора людям, які нападають на поліцію, не бути такими агресивними, а поліції - не бути такою мигдальною по відношенню до тих, хто на неї нападає. Пора в країні встановити закон, який буде однаковим для всіх", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше заступник голови МВС Антон Геращенко в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що прихильники одеського активіста Сергія Стерненка провокували сутички з поліцією біля будівлі Шевченківського суду в Києві.