Карантин і порожні пляжі: в окупованому Криму зірвано курортний сезон

Деякі пляжі через коронавірус закриті навіть для прогулянок

Карантин і порожні пляжі: в окупованому Криму зірвано курортний сезон

Курортний сезон в окупованому Криму через коронавірус стартує з великим запізненням, нині там зовсім мало відпочивальників. З 15 червня окупаційна влада скасувала самоізоляцію і дозволила кримчанам мандрувати півостровом.

Як повідомляє в своєму сюжеті канал "Україна 24", з 1 липня у Криму мають дозволити масовий туризм для росіян. А от українців з материка відправлятимуть на двотижневу обсервацію.

В Ялті працює Приморський пляж, відпочивальники є і біля моря, і у прибережних кафе, працюють роздягальні. Купатися не заборонено, хоча вода тут не найчистіша.

Популярні відео

На Масандрівському пляжі численні оголошення про те, що він через коронавірус закритий навіть для прогулянок. Через загрозу COVID-19 людей закликають дотримуватися соціальної дистанції, відпочивати в місцевих кафе можна максимум по двоє.

У Феодосії, яка за українських часів приваблювала туристів з дітьми, чисті та майже порожні пляжі. Нині тут відпочивають місцеві жителі. Кажуть, сезон не вдасться – або мало хто приїде, або приїдуть і привезуть коронавірус.

"Яка користь від цього, що відкрили кордони? Роботи немає! Крим харчується і живе тільки за рахунок приїжджих. Якщо немає сезону - немає грошей", - поскаржився один з місцевих мешканців.

У Євпаторії працюють фонтани, але закриті чебуречні, сувенірні крамниці та екскурсійні бюро. Відпочивальників мало, зазначається в сюжеті.

Нагадаємо, раніше колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін в ефірі каналу "Україна 24" назвав три умови, за яких можливе звільнення Донбасу та Криму від російських окупантів.

Джерело Україна 24 Теги