Ведучі Катерина Федотенко та Сергій Никифоров розповіли про роботу на "Україні 24"

Секрет успішної телевізійної кар'єри Катерини Федотенко — правильний тайм-менеджмент

Ведучі Катерина Федотенко та Сергій Никифоров розповіли про роботу на "Україні 24"

За кадром залишається багато секретів, про які глядач навіть не здогадується. Так ведучі випусків новин загальнонаціонального каналу «Україна 24» Катерина Федотенко та Сергій Никифоров розкрили таємниці і особливості роботи на телебаченні й поділились, як їм вдається зберігати інформаційний баланс. 

Катерина Федотенко: «Для мене кожне інтерв’ю — важливе, відповідальне і наповнене сенсом» 

Секрет успішної телевізійної кар'єри Катерини Федотенко — правильний тайм-менеджмент. Молода ведуча впевнена: насправді можна встигнути все, якщо вміти правильно керувати власним часом. Катерина знаходить час для самореалізації та навіть для навчання в аспірантурі, але робота ведучої — на першому місці.

Про перший робочий день: 

«Перший робочий день дуже добре пам'ятаю. Зізнаюсь, страху не було, бо тоді не вірилося, що це відбувається зі мною. Але приємне хвилювання не давало спокою, водночас відчувала цікавість і відповідальність перед глядачами. Я сумлінно готувалась до випусків новин. І коли вперше вийшла в ефір на інформаційному каналі, відчула, що це — нова сторінка мого життя». 

Про вагомі інтерв’ю: 

«Для мене кожне інтерв'ю — важливе, відповідальне і наповнене сенсом. Звісно, є знакові моменти, які пам'ятатиму завжди. Наприклад, коли вперше взяла інтерв'ю у першого президента України Леоніда Кравчука, у президента Латвії Егілса Левітса, міністра закордонних справ Литви Лінаса Лінкявічуса і навіть у водолаза, що брав участь у ліквідації катастрофи на ЧАЕС. У мене вже є арсенал вдалих ексклюзивних інтерв'ю, чому б його не поповнити, до прикладу, розмовою з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо?». 

Про телевізійну команду: 

«Україна 24» — там, де твориться майбутнє. Але насправді ми — всюди. Наша команда налічує багато журналістів, редакторів, операторів у всіх регіонах країни та за кордоном. Тому ми готові донести найважливішу інформацію з місця події і не має значення — це Київ, Брюссель чи Вашингтон. Над маленьким сюжетом працює команда професіоналів, як і над великим амбітним проєктом. Сьогодні ми — лідери серед інформаційних каналів. Ми працюємо на результат, перевіряємо кожне джерело інформації, щоб глядач завжди отримував тільки правдиві новини. «Україна 24» — це історія професіоналізму та якості».

Сергій Никифоров: «Завдяки роботі побував у найцікавіших куточках світу». 

За створенням новин стоїть величезна професійна команда. Кожен вкладає максимум зусиль, щоб глядач ніколи не відчував дефіциту інформації. Так і журналіст й відтепер ведучий випусків новин — Сергій Никифоров — як ніхто інший знає, що працьовитість, завзятість і наполегливість приведуть до своєї мети.

 Про самореалізацію на роботі:

«Почалася моя робота на телебаченні з цікавості. Я хотів дізнатися, як побудований цей магічний світ TV. І, звісно, хотів побачити, як побудований звичайний світ. Саме телебачення дало таку можливість. Завдяки роботі побував у найцікавіших куточках світу. Жив і працював в іншій країні на провідному європейському телеканалі Euronews. І тепер знаю, як може бути «по-іншому», що потрібно змінити в Україні. Також телебачення відкриває нові можливості — мені довелося опанувати нову професію, перекваліфікуватися з журналіста у ведучого. Я вчусь, які і всі мої колеги, щоб щодня ставати кращими. Наша команда зробила фантастичну роботу — ми змогли запустити загальнонаціональний канал «Україна 24» у нереальні терміни».

 Про формування тематики каналу:

 «Україна 24» — це не черговий політичний проєкт. Це головний інформаційний канал країни. Ми прийшли на медіаринок серйозно і надовго. У нас великі амбіції, а також є все для їхньої реалізації. Канал поєднує у собі кілька факторів, що ведуть до успіху: досвідчену команду, найкращу кореспондентську мережу по Україні та за кордоном, отримання новин від власних журналістів та першоджерел. Ми не женемося за «кров'ю» та «сенсаціями», а даємо глядачеві тільки перевірену інформацію». 

Про дотримання інформаційного балансу:

 «Я стежу за новинами не лише під час підготовки програми, а майже завжди, коли не сплю. Тому, прийшовши на роботу, я вже знаю, що і де відбулося. Залишається лише обрати, що з цього найцікавіше для глядача. Варто пам'ятати — не треба вестися на кожен гучний заголовок або на кожне посилання з соціальних мереж. Краще обрати кілька джерел інформації, які завойовували довіру до себе роками. Які не навішують ярлики, не дають оціночних суджень. Сьогодні канал «Україна 24» — одне із таких джерел інформації, якому довіряють українці».

Джерело Україна 24