"Вам залишилося жити лічені години": експерти про небезпеку вживання риби в упаковці

Фахівці щорічно проводять роз'яснювальну роботу, але вона не завжди допомагає

"Вам залишилося жити лічені години": експерти про небезпеку вживання риби в упаковці

Виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов і директор департаменту безпеки харчових продуктів Держпродспоживслужби Борис Кобаль в ефірі каналу "Україна 24" попередили покупців про небезпеку вживання риби в вакуумних упаковках.

"Можна на той світ відправитися. У вакуумі прекрасно живе ботулізм. У рибі - особливо. Якщо на виробництві була халатність, не дотримувалися санітарні умови, потрапили часточки землі чи бруду - там буде ботулізм. Ваше життя починає вимірюватися годинами. Вам залишилося тільки добігти до лікарні. На оптових ринках на рибі часто немає дати виробництва. Якщо на рибі або ємності немає дати - немає сенсу навіть вести діалог", - сказав Несміянов.

Читайте також

За словами Бориса Кобаля, кожна партія продукції повинна мати відповідне маркування.

"Там є дата виготовлення, термін придатності або позначення "вжити до". Основний критерій, яким повинен керуватися споживач - інформація про термін придатності. Якщо риба купується - а ми часто бачимо це в літній період - при дорогах, в несанкціонованих місцях торгівлі, то людина піддає ризику здоров'я. Ботулізм - це проблема, щороку в спеку ми стикаємося з цим питанням, проводимо роз'яснювальну роботу, але випадки такі є", - сказав Кобаль.

Нагадаємо, раніше голова київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що АМКУ порушив справу щодо підвищення цін на продукти в Україні найбільшими ритейлерами і постачальниками.

Джерело Україна 24 Теги