Заморожена риба на ринках - експерти розповіли, в чому небезпека

Риба, за словами експертів, зберігається в екстремальних умовах постійної перезаморозки

Заморожена риба на ринках - експерти розповіли, в чому небезпека

Виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов і директор департаменту безпеки харчових продуктів Держпродспоживслужби Борис Кобаль в ефірі каналу "Україна 24" розповіли, яку небезпеку несе заморожена риба, яку продають на ринках.

"На ринку продають заморожену рибу в коробках, виносять в тепло, її ж треба якось розірвати. Вони дефростують цілі ящики. Але це екстремальне розморожування, там температура +20, +30. Десь біля смітника вони зберігають цю рибу, де завгодно, в проході, - сказав Несміянов.

Вона розморозилася, її повинні продати або ж помістити в холодильник, температурний режим там до +6. Вони так її цілий день зберігають, ввечері вона не продалася, її знову в глибоку заморозку, вона підморожується, і на ранок знову вона нібито з глибокої заморозки. З такої риби просто кістки стирчать назовні, це видно".

Популярні відео

Читайте також: Подорожчають продукти і проїзд - юрист застеріг Україну від небезпечного рішення

Борис Кобаль попереджає, що така риба несе небезпеку для здоров'я покупця.

"Основна причина втрати якісних показників - це багаторазова перезаморозка. В ході цих процесів можливе обсіменіння продукту патогенною мікрофлорою, і це може привести до серйозних наслідків для здоров'я. Людям треба бути обережними при виборі такого продукту, є мережі магазинів, супермаркети, де ця процедура контролюється. Людина має право на повернення коштів за таку продукцію або її заміну. ​​Можна звернутися в лабораторію ветсанекспертизи, інспектор має повноваження щодо вилучення такої продукції", - сказав Кобаль.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" заступник міністра економіки Тарас Качка розповів, що вітчизняні виробники забезпечують основні потреби України в овочах, проте майже вся картопля на полицях магазинів - іноземного виробництва.

Джерело Україна 24 Теги