Столичний аеропорт призупинив міжнародні рейси: пасажири "зависли"

Частина пасажирів вимагатиме повернення грошей за квитки

Столичний аеропорт призупинив міжнародні рейси: пасажири "зависли"

Міжнародний аеропорт "Київ" імені Ігоря Сікорського призупинив обслуговування міжнародних рейсів до 03:00 17 червня через продовження карантину в Києві. Про ситуацію в аеропорту розповідається в сюжеті каналу "Україна 24".

"Найбільше пасажирів було зареєстровано на рейс до Мінська, який мав сьогодні вранці вилетіти з аеропорту, проте пасажирів не повідомили, що рейс був скасований, як і пасажирів двох інших рейсів. Пасажири ще вночі стали з'їжджатися в аеропорт, і коли приїхали на місце, з'ясували, що рейс скасовано раніше", - розповідає кореспондент Інна Набок.

Популярні відео

Читайте також: Авіапольоти після карантину: Степанов розповів, як в ЄС ділитимуть пасажирів

Проте, полетіти в Мінськ пасажири зможуть.

"Годину тому всім пасажирам, зареєстрованим на рейс до Мінська, вдалося-таки домовитися зі своєю компанією, і вже сьогодні вони полетять до Мінська, але з аеропорту в Борисполі о 20:05", - передає кореспондент.

Частина пасажирів поки залишається в аеропорту і з'ясовує ситуацію.

"Пасажирам радять звертатися в компанію-перевізник, оскільки кажуть, що немає інформації, чи скасували рейси повністю або просто перенесли. Пасажири кажуть, що вимагатимуть від авіаперевізника компенсацію за квитки. Сьогодні з цього аеропорту можна вилетіти тільки в Запоріжжя або Ужгород, внутрішні рейси не скасовували", - розповідає кореспондент каналу.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" директор зі стратегічного розвитку аеропорту "Бориспіль" Антон Борисюк розповів, що, за його оцінками, Україна буде повертатися до обсягів авіаперевезень, які були до карантину, мінімум 2-3 роки.

Джерело Україна 24 Теги