"Нехай це буде публічний процес": політолог про справу Стерненка

Вадим Карасьов прокоментував протести і сутички з поліцією біля будівлі суду

"Нехай це буде публічний процес": політолог про справу Стерненка

Політолог Вадим Карасьов в ефірі каналу "Україна 24" прокоментував рішення Шевченківського райсуду Києва, який відправив під домашній арешт активіста "Правого сектора" Сергія Стерненка за підозрою у навмисному вбивстві.

"Щоб не було питань, треба дати попрацювати слідству - нехай це буде публічний процес. А потім повинен вирішити суд у порядку процесуального кодексу, адвокати, обвинувачення. І тоді ми побачимо, хто правий, хто винен, де політика, де злочин. Якщо ми не даємо можливість працювати судам - ​​виходить політика", - заявив політолог.

Читайте також

Коментуючи протести і сутички з поліцією біля будівлі суду, Карасьов заявив:

"По-перше, якщо постійно йти на поводу - це збільшує апетит, і стимули тиснути на суд при будь-якому результаті, тому що завжди можна довести, що переслідують за політику, а не за злочин. Пора вже з вулиць забрати політику. Друге - залякування журналістів, щоб мовчала більшість. Тоді позбавляється сенсу електоральна процедура, політику вирішує меншість за допомогою вуличної боротьби".

На його думку, українська молодь використовує політику як соціальний ліфт, щоб домогтися успіху і слави.

"Чому у нас не йдуть шляхом Ілона Маска, а шляхом політиків - у нас з політики можна зняти основний дохід, а не займатися стартапами", - додав політолог.

Популярні відео

Як відомо, на активіста Сергія Стерненка в 2018 році в Одесі було скоєно три напади. Під час останнього активіст застосував ніж і вбив одного з нападників.

11 червня Стерненку вручили підозру в умисному вбивстві і незаконному носінні холодної зброї. Якщо провина буде доведена, активісту загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі. Стерненко називає свої дії самозахистом.

Джерело Україна 24 Теги