ЗНО в Україні: абітурієнтам із Криму пішли на поступки

Для юних кримчан зробили виняток при перетині адмінкордону

ЗНО в Україні: абітурієнтам із Криму пішли на поступки

Українські абітурієнти з анексованого Криму зможуть вільно приїжджати на підконтрольну Україні територію для складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), вони будуть пропущені без самоізоляції.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" повідомив постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич, коментуючи відновлення роботи українських пунктів пропуску на адмінкордоні з Кримом.

Читайте також

"Було ухвалено рішення, що наші українські учні, абітурієнти, які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим та міста Севастополя, можуть абсолютно спокійно приїжджати на підконтрольну територію через відповідні КПВВ Чонгар, Чаплинка і Каланчак з однією особою, яка їх супроводжує, і при наявності відповідного документу - довідки, що вони вирушають на складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Вони будуть пропущені без обсервації, без самоізоляції, тобто автоматично. Ця категорія - єдиний випадок винятку з правила самоізоляції", - заявив Кориневич.

Популярні відео

За його словами, Україна "завжди заохочує, щоб наші учні, абітурієнти приїжджали на підконтрольну уряду територію, складали ЗНО, приїжджали в українські заклади освіти".

Нагадаємо, раніше освітній омбудсмен Сергій Горбачов в ефірі каналу "Україна 24" розповів про спроби скасувати ЗНО в Україні.

Джерело Україна 24 Теги