Натовпи на кордоні з Польщею — прикордонники розповіли про вжиті заходи

На пропускному пункті Шегині зменшилися черги, в Держприкордонслужбі пояснили причини затримок

Натовпи на кордоні з Польщею — прикордонники розповіли про вжиті заходи

Черги на пропускному пункті "Шегині" на кордоні з Польщею зменшилися в порівнянні з минулими днями, повідомили у Держприкордонслужбі.

Керівник пресслужби ДПСУ Олег Бойко розповів в ефірі каналу "Україна 24", які заходи були вжиті для виправлення ситуації.

"Станом на сьогоднішній ранок близько сотні людей чекали перед польським пунктом пропуску" Медика" на оформлення. З початку червня потік людей зростає. Тому ми зверталися до польської сторони, до МЗС і Мінінфраструктури, зараз вирішуємо питання й про розширення кількості пунктів пропуску, де можна перетнути кордон, і про відновлення залізничного сполучення з Польщею", — сказав він.

Популярні відео

Читайте також: Бойовики заважають: прикордонники про ситуацію на пунктах пропуску на Донбасі

Бойко також повідомив, що на самому пропускному пункті постаралися поліпшити умови для людей, які хочуть перетнути кордон.

"На самому пішому переході встановлені лавочки, ДСНС встановило каркасні намети. Місцева влада забезпечила питну воду. Умови зробили більш комфортними. При цьому польська сторона довше проводить контрольні процедури через боротьбу з коронавірусом, дезінфекцію своїх пунктів пропуску, і так далі, тому все відбувається довше", — розповів він.

Джерело Україна 24 Теги